O nas

Nasza firma świadczy usługi  na rynku od 1992 roku. Przez cały czas nieustannie i z ogromną starannością dbamy o najwyższą jakość produktów i zadowolenie klientów. W ofercie posiadamy szeroki wybór artykułów szkolnych, papierniczych, biurowych, zabawek kreatywnych i edukacyjnych, gier, materiałów do zabaw plastycznych. Proponujemy wyłącznie zabawki i przybory bezpieczne, posiadające wymagane certyfikaty i atesty. Oferowane przez nas produkty pochodzą od sprawdzonych i renomowanych producentów, zarówno polskich jak i zagranicznych.

 

Ponieważ, szczególnie zależy nam na zadowoleniu i uśmiechu naszych najmłodszych klientów zdecydowaliśmy się poszerzyć asortyment sklepu papierniczego KOLOREK o sprzedaż kolorowych balonów, w różnych kształtach, z ulubionymi postaciami z bajek, na różne okazje.... Dodatkowo napełniamy je dla Państwa helem.

 

Nasza oferta nie ogranicza się tylko do sprzedaży, ponieważ świadczymy dla naszych klientów usługi takie jak: wykonywanie kserokopii, wydruków, skanów, wysyłanie faxów, e-maili. Oprawiamy prace dyplomowe, bindujemy i laminujemy dokumenty.

 

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu potrafimy na bieżąco reagować na potrzeby naszych klientów. Jeżeli w naszej ofercie nie znajduje się szukany przez Państwa produkt, jesteśmy w stanie w krótkim czasie sprowadzić go dla Państwa.